Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SHIH PROGRAMIN

TRUPI DHE SHENDETI
Nën drejtimin e mjekut Flamur Topi.
Më shumë
E HëNë - E PREMTE, ORA 08.20
JO VETEM KAFE
Mëngjesi vjen më këndshëm nëpërmjet programit \"Jo vetëm kafe\".
Më shumë

E HENE-E PREMTE ORA 14-19
DREJTEPERDREJTE

Më shumë

LIVE STREAMS
TVSH

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PROGRAMI TVSH
RADIO TIRANA PROGRAMI DITOR, E HENE   21/04/2014    
06:00 HIMNI - LAJME
06:03 Midis ritmit te kengeve tona te muzikes se lehte
06:30 “TJETER MENGJES”-
07:00 ZERI I AMERIKES NE SHQIP – LAJME
09:00 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET
09:15 “DITE TE MBARE”
10:00 LAJME
10:02 Spote promocionale
10:15 “METROPOL”
11:00 LAJME
12:00 LAJME
13:00 LAJME
13:02 “Tinguj per ju”
14:00 LAJME
14:30 “MIKROFONI I QERSHIZAVE”
15:00 EDICIONI I LAJMEVE TE DREKES
Romantic Collection
16:00 GJITHCKA SHQIP
17:00 EDICIONI I LAJMEVE I PASDITES
17:20 ‘3 ne 3’
18:00 LAJME
18:03 « MES DALLGEVE TE JETES »
19:00 LAJME
19:03 « MIQ TE MBREMJES »
19:50 Radio Perralla
19:55 Kalendar i Botes Shqiptare
20:00 REVISTA RADIOFONIKE E MBREMJES
20:20 NJE DATE, NJE HISTORI, NJE KURIOZITET
20:30 “FJALA SI FILLIM,FJALA SI FLIJIM”
22:00 EDICIONI I FUNDIT QENDROR I LAJMEVE
22:20 “DERI NE PIKE TE FUNDIT”
24:05 TINGUJ QE PASUROJNE SHPIRTIN
24:08 Muzike

© Radio Televizioni Shqiptar - 2012
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.