KRYEFAQJA » Miku im më i mirë

Miku im më i mirë

“Miku im më i mirë” nga Bledi Strakosha. I pari emision shqiptar për fëmijë që i dedikohet tërësisht kafshëve shtëpiake dhe marrëdhënies sonë me ta. Çdo të premte, ora 16:30, RTSH HD

Bledi Strakosha
TV Producer – Presenter

Emisionet Video 

Sicred