KRYEFAQJA » LAJME » Xhaka shënon ndaj Izraelit

Xhaka shënon ndaj Izraelit

Shqipëria ka kaluan në avantazh ndaj Izraelit. Ka qenë Taulant Xhaka i cili në minutën e 55 ka shënuar një supergol duke ngritur lartë entuziazmin e ekipit dhe tifozëve të pranishëm. Ndërkaq Hysa pak më vonë, ka humbur një mundësi të artë të krijuar përsëri nga Xhaka. Aktualisht takimi po vazhdon me një presion të vazhdueshëm të ekipit shqiptar.

Sicred