KRYEFAQJA » LAJME » Vritet një i ri në Kinostudio
hedhur poshtë çdo akuzë.

Vritet një i ri në Kinostudio

Një person është vrarë pranë një pike karburanti në zonën e Kinostudios në Tiranë mbrëmjen e së martës. Viktima është identifikuar si Marjo Majollari rreth 30 vjeç. Në vendgjarje janë gjetur disa gëzhoja plumbash dhe banorët thonë se kanë dëgjuar tre krisma.  Policia po heton rreth ngjarjen. Ka dyshime se vrasja mund të jetë një hakmarrje. Sipas banorëve babai i viktimës është dënuar me burgim për vrasje.

Sicred