KRYEFAQJA » LAJME » Volejboll, Tare: Partizani -një epokë e re
Volejboll, Tare: Partizani -një epokë e re

Volejboll, Tare: Partizani -një epokë e re

Partizani i ka dhënë fund një “thatësire” 64-vjeçare, duke fituar një Kupë Shqipërie në volejboll për femra dhe, për trajnerin Roland Tarja,  tashmë bëhet fjalë për një epokë të re për këtë skuadër. Duke folur për Rrjetin e Radio-Televizionin Shqiptar, 44-vjeçari thekson se tanimë vështrimi është rikthyer drejt kampionatit.

Sicred