KRYEFAQJA » LAJME » Volejboll, shqiptarja Bici firmos me Novarën
Volejboll, shqiptarja Bici firmos me Novarën

Volejboll, shqiptarja Bici firmos me Novarën

Pas dy sezonesh të shkëlqyera në nivelin e dytë të kampionatit italian të volejbollit të femrave, në Serinë A2, volejbollistja shqiptare, Erblira Bici, ka bërë hapin e madh të karrierës, duke firmosur për nënkampionen e Italisë, Novarën. Në një intervistë ekskluzive për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar, 23-vjeçarja ka rrëfyer prapaskenat e kësaj kontrate dhe pritshmëritë.

Sicred