KRYEFAQJA » LAJME » Volejboll, presidenti Pëllumbi: Misioni u përmbush

Volejboll, presidenti Pëllumbi: Misioni u përmbush

Shqipëria e volejbollit ka marrë pjesë në Ligën e Argjendtë të Evropës dhe femrat kanë siguruar vendin në fazën finale, kurse meshkujt janë ndalur në fazën e grupeve. Duke folur për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar, Presidenti i Federatës Shqiptare të Volejbollit, Erlind Pëllumbi, e ka vlerësuar si mjaft pozitive këtë pjesëmarrje, ndërsa e ka hedhur vështrimin drejt një vere të ngjeshur për rrjetën kuqezi. Intervista është realizuar nga gazetari  Altin Kodra.

Sicred