KRYEFAQJA » LAJME » Veliaj: “Kjo ishte një fitore masive e punës mbi fjalët”
Veliaj: "Kjo ishte një fitore masive e punës mbi fjalët"

Veliaj: “Kjo ishte një fitore masive e punës mbi fjalët”

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili mbështeti fort fushatën e PS për zgjedhjet parlamentare, ka deklaruar fitoren e PS në këto zgjedhje. “Le t’i japim dorën njëri-tjetrit dhe ecim përpara. Kjo ishte një fitore masive e punës mbi fjalët, ndaj me përulësi e mirësi të vazhdojmë të punojmë për Shqipërinë që duam! Faleminderit nga zemra!” shkruan zoti Veliaj në rrjetin social Fejsbuk. Statusi i zotit veliaj pason atë të kryeministrit Rama i cili në mëngjesin e të hënës shkruante po në Fejsbuk se rezultati ishte “…kryevepër ende të pambaruar të njerëzve të zakonshëm të këtij vendi”.

Sicred