KRYEFAQJA » LAJME » Ekonomi » Turizmi, sfida e qeverisë, në “Përballë” flet ministri Klosi

Turizmi, sfida e qeverisë, në “Përballë” flet ministri Klosi

Sezoni turistik ka nisur dhe ministri i Turizmit Blendi Klosi i fton te gjithë të vijnë në Shqipëri. Ministri tha në Emisionin “Përballë” të Lutfi Dervishit, se brigjet dhe plazhet shqiptare janë më të pastra se një vit më parë dhe se vendi ka shtuar kapacitetet akomoduese dhe ka rritur cilësinë e shërbimit. Të ndjekim materialin.

Sicred