KRYEFAQJA » LAJME » Tropojë, vetëvritet një 40-vjeçar
Vritet një i ri në Kinostudio

Tropojë, vetëvritet një 40-vjeçar

Një person është vetevrarë me armë zjarri si dhe është plagosur aksidentalisht nusja e xhaxhait të tij, e cila tentoi t’i merrte armën nga dora viktimës. Ngjarja ka ndodhur në në fshatin Kovaçe të Tropojës. Policia e Kukesit njoftoi se viktima është një 40 vjeçar i sapo kthyer nga emigracioni. Nga hetimet paraprake dyshohet se viktima e ka kryer këtë akt në gjendje depresive. Ndërsa e afërmja e tij e plagosur, është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sicred