KRYEFAQJA » LAJME » Treni përplas makinën, evitohet tragjedia
Treni përplas makinën, evitohet tragjedia

Treni përplas makinën, evitohet tragjedia

Për pak nuk ka përfunduar në një tragjedi përplasja e një treni pasagjerësh me një makinë në afërsi të Përroit të Agait në Golem. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e të premtes kur treni përplasi një automjet tip “Volvo” që po kalonte mbi shina. Me të udhëtonin 6 anëtarët e një familje, prindërit dhe katër fëmijët. Sipas policisë ata janë çuar në spital pasi kanë marrë plagë të lehta.

Sicred