KRYEFAQJA » LAJME » Tom Cruise viziton stadiumin e ri të Atletiko Madrid
Tom Cruise, viziton stadiumin, stadiumin e ri, të Atletiko Madrid

Tom Cruise viziton stadiumin e ri të Atletiko Madrid

Tom Cruise, yll i filmit të ri ‘Mumja’, ka vizituar Metropolitan Stadium Wanda, stadiumin e ri të skuadrës spanjolle Atletiko Madrid. Bashkë me aktorin hollivudian kanë qenë edhe aktoret Annabelle Wallis, Sofia Butela dhe regjisor i filmit, Alex Kurtzman. Enrike Serezo, Presidenti i klubit të futbollit të Atletico Madrid dhe futbollisti Saúl Ñígez i kanë shoqëruar aktorët gjatë vizitës së stadiumit duke i treguar disa detaje të tij. “Eshtë me të vërtetë një impiant magjik – ka thënë Tom kruiz. – Mezi po pres të shikoj një ndeshje këtu. Më kanë ftuar për të parë një të tillë këtu. Do të shikoj programin tim dhe jam i sigurt se do të lej çdo gjë, sepse emocionet që të sjell ndjekja e një ndeshje në një sadium të Spanjës nuk krahasohet me asgjë”. Aktorët janë në Spanjë për të xhiruar disa skena të filmit, të cilat do të nisin në 9 ershor.

Sicred