KRYEFAQJA » LAJME » Kulturë » Tiranë, viti i ri do të pritet tek “Nënë Tereza”
Tiranë, viti i ri do të pritet tek "Nënë Tereza"

Tiranë, viti i ri do të pritet tek “Nënë Tereza”

Bashkia e Tiranës ka ftuar banorët e qytetit ta festojnë ndërrimin e viteve në Sheshin “Nënë Tereza”. Ajo ka organizuar një koncert festiv. Të ftuar janë artistë të shumtë, ndërsa prezantuese Marina Vjollca. Koncerti fillon pak para mesnatës dhe do të vazhdojë deri në orët e para të mëngjesit.

Sicred