KRYEFAQJA » LAJME » Tiranë, grabitet një kazino
Ndalohet një vjedhës kazinosh

Tiranë, grabitet një kazino

Një kazino është grabitur mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.30 të mëngjesit në një kazino që gjendet në rrugën e “Elbasanit”. Gjithnjë sipas policisë dy persona të armatosur kanë hyrë brenda në kazino dhe kanë marrë duke kërcënuar rreth 200.000 lekë. Mendohet se ata kanë qenë të armatosur me armë zjarri dhe armë të ftohta. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sicred