KRYEFAQJA » LAJME » Teuta-Partizani, flasin dy trajnerët para përballjes

Teuta-Partizani, flasin dy trajnerët para përballjes

Teuta pret Partizanin të shtunën në mbrëmje dhe trajneri Bledi Shkëmbi nuk ka iluzione për atë që e pret ndaj të kuqve.

Për korçarin e stolit durrsak, duhet ruajtur vazhda e rezultateve pozitive.

Ndërkaq, në krahun tjetër, trajneri i Partizanit, Skënder Gega, e vlerëson kundërshtarin, por synon fitoren.

Takimi Teuta-Partizani, i vlefshëm për javën e 16-të të Kategorisë Superiore, luhet të shtunën, duke nisur nga ora 17:00, në Stadiumin “Niko Dovana” të Durrësit.

Sicred