KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Të shtëna me armë në Kaliforni

Të shtëna me armë në Kaliforni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angelos në shtetin e Kalifornisë, ku janë regjistruar të hstëna me armë në një park lojërash. Policia e Kalifornisë raportoi të shtunën për të shtëna me armë në një qendër boëling pranë Los Angeles, ku janë shënuar disa të vdekur. Me anë të një postimi në Tëitter, policia e Torrance, qytet bregdetar i cili ndodhet rreth 30 kilometra në juglindje të Los Angeles, citon për të shtëna me armë zjarri dhe disa viktima. Autoritet u kanë kërkuar qytetarëve që të mos i afrohen kësaj zone, deri në sqarimin e rrethanave të ngjarjes në fjalë. Deri me tani nuk dihet se sa persona kanë humbur jetën, apo edhe identitetet e tyre si dhe për faktin nëse ka të plagosur.

Sicred
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com