KRYEFAQJA » LAJME » Të enjten nisin rreshjet e shiut

Të enjten nisin rreshjet e shiut

Rreshje e shiut do të nisin në mes të kësaj jave, duke bërë që edhe temperaturat të pësojnë një rënie ditën e premte me 5º C. Sinoptikanët parashikojnë përmisim të kushteve të motit dhe një rritje graduale të temperaturave nga fundjava dhe në fillim të javës së ardhshme.

Sicred