KRYEFAQJA » LAJME » Stërmasi: 2018-ta, bazë për një 2019-të të kënaqshme për Gegën
https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=2&video_id=7U6ldf_X4mw

Stërmasi: 2018-ta, bazë për një 2019-të të kënaqshme për Gegën

Federata Botërore e Atletikës ka shpallur normat e reja kualifikuese për Botërorin e vitit të ardhshëm në Katar dhe për trajnerin e Luiza Gegës, Taulant Stërmasi, ato nuk paraqesin problem për sportisten e tij.

Duke folur për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar, Stërmasi vlerëson ecurinë e sportistes së tij gjatë vitit 2018.

Trajneri i Gegës i ka të qarta objektivat për vitin 2019.

Por trajneri bën sërish apel për mbështetje, sepse pa këtë mbështetje nuk mund të ketë rezultate.

Ky apel i Stërmasit i drejtohet edhe biznesit shqiptar.

Sicred