KRYEFAQJA » LAJME » Sot, U-19 Shqipëri-Gjibraltar, direkt në RTSH

Sot, U-19 Shqipëri-Gjibraltar, direkt në RTSH

Kombëtarja shqiptare e 19-vjeçarëve do të luajë sot ndeshje e tretë të vlefshme për grupin e 4 të eliminatoreve të Evroianit të kësaj moshe. përballë kuqezinjve deri në 19 vjeç do të jenë bashlëmoshatarët e Gjibraltarit. Në dy ndeshjet e para të luajtua deri tani, futbollistët tanë kanë pësuar dy humbje, 1-0 me Irlandën dhe 2-3 me Gjemaninë. Shqipëri-Gjibraltar do të luhet në orën 14.00 dhe do të transmetohet drejtpërdrejt nga Televizioni Shqiptar.

Sicred