KRYEFAQJA » LAJME » Skënderbeu fiton në Durrës dhe merr kreun e renditjes
Skënderbeu fiton në Durrës dhe merr kreun e renditjes

Skënderbeu fiton në Durrës dhe merr kreun e renditjes

Java 16

12.12.2015

14:00                   Laçi                  – Kukësi                     1-1
James 47’ (1-0), Hasani 86’ (1-1)
14:00                  Vllaznia           – Tërbuni                    2-0
Çinari 12’, Ahmeti 61’
17:00                  Partizani         – Bylis                          1-1
Hoxha 15’ (0-1), Račić 77’(1-1)

13.12.2015

14:00                 Flamurtari      – Tirana                       0-2
Elis Bakaj 22’, 45’
17:00                Teuta                – Skënderbeu             0-1
Salihi 67’

Skënderbeu fiton në Durrës dhe merr kreun e renditjes

Sicred