KRYEFAQJA » LAJME » Shqipëri – Turqi dalin formacionet

Shqipëri – Turqi dalin formacionet

Pak para takimit Shqipëri Turqi janë publikuar formacionet zyrtare.

Ndërkaq ekipet kane dale në fushë dhe po egzekutohen himnet kombëtare.

Tifozët shqiptarë janë të bindur në fitore

 

Sicred