KRYEFAQJA » LAJME » Shkodër, shpërthim në një dyqan në qendër të qytetit
Shkodër, shpërthim në një dyqan në qendër të qytetit

Shkodër, shpërthim në një dyqan në qendër të qytetit

Një shpërthim ka ndodhur në një dyqan në qendër të qytetit të Shkodrës, rreth orës 2:00 të mëngjesit të sotëm. Si pasojë e shpërthimit, ka patur vetëm disa dëme të vogla materiale. Policia njoftoi se lënda plasëse e vendosur ka qenë në sasi të vogël. Dyqani është pronë e një shtetasi. Për momentin ende nuk dihen shkaqet dhe autorët e kësaj ngjarjeje. Grupi hetimor vazhdon punën për zbardhjen.

Sicred