KRYEFAQJA » LAJME » Sejdini: Do të flasë drejtësia
Sejdini, Nuk e mendoja Kuksin kampion, futbll, sport, vendi

Sejdini: Do të flasë drejtësia

Qazim Sejdini, kryetari i bashkisë së Elbasanit, ka tërhequr vëmendjen e mediave, në përfundim të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socilaliste, pas situatës së sigurisë dhe të  rendit  në Elbasan.
Sejdini i pyetur nga gazetarët, nuk ka bërë asnjë deklaratë, ndërsa u shpreh se drejtësia do jetë ajo që do thotë fjalën e saj. Emri i kreut të bashkisë së Elbasanit është përmendur kohët e fundit, pas ngjarjes së 18 shtatorit në Elbasan, ku një mjet goditi makinën e zv. drejtorit të policisë, gjatë kohës kur ai ishte gjatë ushtrimit të detyrës në një postobllok policor.

Sicred