KRYEFAQJA » LAJME » Sadiku dhe Grezda rrëfejnë emocionet e fitores turke

Sadiku dhe Grezda rrëfejnë emocionet e fitores turke

Pas ndeshje miqësore të fituar në Antalja, 4-3 ndaj Turqisë vendase, kanë folur për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar edhe dy shënuesit e golave për Shqipërinë, Armando Sadiku dhe Eros Grezda.

Sicred