KRYEFAQJA » LAJME » Rusia 2018, kuqezinjtë përgatitje intensive në prag të takimeve me Spanjën dhe Italinë
Rusia 2018, kuqezinjtë përgatitje intensive në prag të takimeve me Spanjën dhe Italinë

Rusia 2018, kuqezinjtë përgatitje intensive në prag të takimeve me Spanjën dhe Italinë

Kombëtarja shqiptare e futbollit vijon me përgatitjet intensive në prag të takimeve eleminatore të Botërorit Rusia 2018, fillimisht ndaj Spanjës më 6 tetor dhe ndaj Italisë më 6 tetor.
Në konferencën për shtyp dy ditë para takimit kanë dalë Andi Lila dhe Armando Sadiku. Lila u shpreh optimist, ndërsa Sadiku shtoi se ekipi duhet të angazhohet totalisht. Lajm i hidhur për tifozët ishte se Çikalleshi është dëmtuar dhe nuk do të mund të luajë. Traineri Panuçi pritet të publikojë formacionin.

Sicred