KRYEFAQJA » LAJME » Bota » “Rusi 2018″, në RTSH nis Gjermani – Meksikë 2018”
"Rusi 2018", në RTSH nis Gjermani - Meksikë 2018"

“Rusi 2018″, në RTSH nis Gjermani – Meksikë 2018”

Në RTSH prej pak minutash ka nisur  Gjermani – Meksikë e vlefshme për grupin F.

Brenda pak minutave dy ekipet patën disa mundësi.

RTSH po i sjell të gjitha takimet e “Rusi 2018” pa pagesë në valë digjitale në kanalet RTSH 1 HD dhe RTSH SPORT si dhe në live stream brenda territorin shqiptar. Për të apasionuarit është edhe aplikacioni RTSH Tani në telefonat celularë.

Para Mbrapa
"Rusi 2018", në RTSH nis Gjermani - Meksikë 2018"
Para Mbrapa
Sicred