KRYEFAQJA » LAJME » Bota » “Rusi 2018” nisi Brazil – Zvicër në RTSH

“Rusi 2018” nisi Brazil – Zvicër në RTSH

Në “Rostov Arena” nisi Brazil – Zvicër sfida e parë e Grupit E. RTSH po i sjell të gjitha takimet e “Rusi 2018” pa pagesë në valë digjitale në kanalet RTSH 1 HD dhe RTSH SPORT si dhe në live stream brenda territorin shqiptar. Për të apasionuarit është edhe aplikacioni RTSH Tani në telefonat celularë.

Sicred