KRYEFAQJA » LAJME » Rikthehet “Përballë” në RTSH
Kosova, (mos)marrëveshja e madhe!

Rikthehet “Përballë” në RTSH

Emisioni “Përballë” i gazetarit Lutfi Dervishi nis sot sezonin e ri në RTSH. Në një transmetim të drejtpërdrejtë në orën 21.00 do të diskutohet rreth zhvillimeve politike në vend, kriminalitetit, sigurisë së gazetarëve dhe kufirin Kosovë-Serbi.

Sicred