KRYEFAQJA » LAJME » Reportazhe » Basketboll: Teuta me nje mision në shumë fronte

Basketboll: Teuta me nje mision në shumë fronte

Ndryshe nga sezoni i shkuar, Teuta e basketbollit për meshkuj do të luftojë në të gjitha frontet për trofe, përfshi edhe Ligën Ballkanike. Por bregdetarët janë të bindur se e kanë potencialin për ta administruar ngarkesën, dhe për t’ia dalë me sukses.

Sicred
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com