KRYEFAQJA » LAJME » Rama prezanton projekte të reja për Tepelenën

Rama prezanton projekte të reja për Tepelenën

Turizmi është priorit nese duam të rritim ekonominë e vendit. Sugjerimi vjen për banorët e Tepelenës nga kryeministri Edi Rama gjatë një takimi ne Tepelene. Kryeministri gjithashtu bëri me dije se në vjeshtë fillon ndërtimin rruga Gusmar-Kuç si dhe do të investohet për të rregulluar problemin e madh të ujësjellësve në këto zona.

Sicred