KRYEFAQJA » LAJME » Rama përshëndet operacionin e Policisë së Shtetit në Shkodër
Sot Rama në parlament votohet si ministër i jashtëm

Rama përshëndet operacionin e Policisë së Shtetit në Shkodër

Kryeministri Edi Rama përshëndeti operacionin e Policisë së Shtetit në Shkodër. Në një postim në mediat sociale Kryeministri shkruan:”Policia e Shtetit foli përsëri me forcën e vendosmërisë sonë në luftën kundër krimit.Forca e Ligjit prangosi rrjetin kriminal të Shkodrës pas një pune policore disamujore të shtrirë edhe jashtë vendit.Respekt dhe për vendosmërinë e Prokurorisë.Forca e Ligjit po përshkallëzohet.”Arrestimet e fundit ishin në vijim të operacionit të policisë për goditjen e nje grupi kriminal në Shkodër, ku policia arrestoi 11 persona.

Sicred