KRYEFAQJA » LAJME » Rama: Goditja ndaj Lalës, barbari e patolerueshme
Lala: Jemi të tronditur, nuk kemi asnjë konflikt personal!

Rama: Goditja ndaj Lalës, barbari e patolerueshme

Kryeministri Edi Rama e konsideroi si barbari,  sulmin me armë drejt banesës së babait të gazetares Klodiana Lala, dhe bëri thirrje për zbardhjen e saj sa më parë. “E patolerueshme barbaria mbi shtëpinë e gazetares Klodiana Lala! Ngjarja duhet zbardhur sa më parë dhe strukturat e shtetit janë të angazhuara maksimalisht. Mbështes e inkurajoj Klodianën në këtë moment kritik dhe pres me padurim ndëshkimin e keqbërësve” shkruan zoti Rama në një postim në tuiter.

Sicred