KRYEFAQJA » LAJME » Rama: Gati 12 padi për shpifje
Rama: "Shteti ynë s’lufton as me arkmorte dhe as me provokatorë varrimesh"

Rama: Gati 12 padi për shpifje

Kryeministri Edi Rama njoftoi se ka gati 12 paditë e para antishpifje, kontributi i të cilës do të shkoj për një bibliotekë shkolle në Kodër Kamëz. Kreu i qeverisë lajmëron gjithashtu se ka e padi të tjera dhe opozita siç shkruan ai, do të humbas gjithçka gjyqeve. “Inaugurohet Fondi i Edukimit nga një shpifje e PD për Erion Veliajn. Kontributi i parë për një bibliotekë shkolle në Kodër-Kamëz. Gati 12 paditë e para Antishpifje nga ana ime. Në përpunim nja dy duzina të tjera. Kjo opozitë si Liza në botën e çudirave do lerë dhe çizmet gjyqeve”, tha kreu i qeverisë.

Sicred
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com