KRYEFAQJA » LAJME » Rama: “Çdo gjë për konsensusin dhe Reforma në Drejtësi o do votohet o do votohet!”
Rama: "Çdo gje per konsensusin dhe Reforma ne Drejtesi o do votohet o do votohet!"

Rama: “Çdo gjë për konsensusin dhe Reforma në Drejtësi o do votohet o do votohet!”

Ndërsa vazhdojnë përpjekjet intensive për miratimin e Reformës në Drejtësi, kryeministri socialist Edi Rama ka thyer sot heshtje, ndërsa ka konfirmuar me këmbëngulje nevojën e miratimit me konsensus. “Opinioni yne eshte po ai i njejti prej kohesh: Çdo gje per konsensusin dhe Reforma ne Drejtesi o do votohet o do votohet!” shkruan zoti Rama në Fejsbuk.

Sicred