KRYEFAQJA » LAJME » Radio Televizioni Shqiptar tashmë me një tjetër dhuratë për publikun! Formula 1!
Radio Televizioni Shqiptar tashmë me një tjetër dhuratë për publikun! Formula 1

Radio Televizioni Shqiptar tashmë me një tjetër dhuratë për publikun! Formula 1!

Formula 1 në tri sezonet e kësaj ngjarje sportive, do të jetë në ekranin e gjithë shqiptarëve, duke i shtuar kështu një tjetër surprizë të këndshme buqetës sportive që ofron paketa digjitale e RTSH-së, në RTSH 1 dhe kanalit të dedikuar, RTSH Sport.

 

Sicred