KRYEFAQJA » LAJME » PS mbledh Asamblenë Kombëtare
PS mbledh Asamblenë Kombëtare

PS mbledh Asamblenë Kombëtare

Partia Socialiste, e vetme në pushtet pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ka lajmëruar se do të mbledhi sot në orën 10 Asamblenë Kombëtare të saj. Nga njoftimet paraprake bëhet e ditur se socialistët do të bëjnë bilancin e qeverisjes së tyre në 100 ditët e para. Moment i rëndësishëm do të jetë edhe diskutimi për zgjedhjet e reja në parti dhe ndryshimet në sekretariatin egzekutiv të saj.

Sicred