KRYEFAQJA » LAJME » Presidenti i zgjedhur Ilir Meta voton!

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta voton!

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta votoi në qendrën e votimit, të vendosur në kopshtin 31 në kryeqytet. Meta ishte shoqëruar nga bashkëshortja Monika Kryemadhi, si dhe nga e bija Bora, e cila votoi për herë të parë. Ndërsa uroi të gjithë shqiptarët për festën e Fitër Bajramit, Ilir Meta dha edhe mesazhin e tij drejtuar zgjedhësve në këtë ditë.

Sicred