KRYEFAQJA » LAJME » Peleshi: Shkarkimi i Manjanit, shenjë e mirë
Peleshi: Shkarkimi i Manjanit, shenjë e mirë

Peleshi: Shkarkimi i Manjanit, shenjë e mirë

Dy prej emrave më të përfolur nga ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani, kryeministri Rama dhe ministri i brendshëm Tahiri nuk kanë pranuar të bëjnë asnjë koment, pas deklaratave kompromentuese nga ish ministri i shkarkuar i LSI. Ata kanë qëndruar të heshtur para interesit të mediave. I vetmi reagim ishte ai i zëvendëskryeministrit Niko Peleshi,i cili e cilësoi shkarkimin një shenjë për mirë.

Sicred