KRYEFAQJA » LAJME » Partizani dhe Skënderbeu fitojnë në fund të takimit
Partizani dhe Skënderbeu fitojnë në fund të takimit

Partizani dhe Skënderbeu fitojnë në fund të takimit

Java 31

25.04.2016

16:00 Bylis – Laçi 1-0
Varea 90′

16:00 Kukësi – Partizani 0-1
Sukaj 90’+3′

16:00 Tërbuni – Teuta 1-4
Magani 2′ (0-1), Kaçaj 8′ (1-1), Musta 42′ (1-2), Magani 76′ (1-3), Hila 84′ (1-4)

16:00 Vllaznia – Flamurtari 2-1
Cicmil 2′ (1-0), Shtubina 60′ (2-0), Dushku 86′ (2-1)

19:30 Tirana – Skënderbeu 0-1
Salihi 83’

Partizani dhe Skënderbeu fitojnë në fund të takimit

Sicred