KRYEFAQJA » LAJME » Paloka: Opozita do të vijojë denoncimin e kanabizimit të Shqipërisë

Paloka: Opozita do të vijojë denoncimin e kanabizimit të Shqipërisë

Edi Paloka, kryetari demokrat i komisionit parlamentar të ngritur për ish Ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, deklaroi të dielën se hetimi parlamentar do të vijojë. Zoti Paloka tha se pavarësisht lënies së mandatit nga Sajmir Tahiri dhe pavarësisht hetimeve të prokurorisë, opozita në komisionin hetimor parlamentar do të vijojë denoncimin e kanabizimit të Shqipërisë.

Sicred