KRYEFAQJA » LAJME » OSHEE publikon zonat në Tiranë, që nuk do kenë energji të enjten
OSHEE: Fatura e energjisë dhe taksa e pronës të paguhen të ndara

OSHEE publikon zonat në Tiranë, që nuk do kenë energji të enjten

Për shkak të punimeve në rrjet, ditën e enjte disa zona në kryeqytet do të mbeten pa energji elektrike. OSHEE bën të ditur se nga ora 09:30 deri në orën 15:00 energjia elektrike do të ndërpritet për shkak të rikonstruksionit të disa kabinave.

Zonat ku do të stakohet energjia elektrike 

Rruga “Mine Peza”,  rruga “Mehmet Brocaj” 09:00-12:00

Zona Fushë Mëzez 01:00-06:00

Rruga “4 Dëshmorët”, rruga “Thanas Ziko”, rruga “Riza Cerova”, rruga “Bardhyl” rruga “Kongresi i Manastirit” pjesërisht, rruga “Qazim Vathi” , rruga “Ali Baushi” 09:00-15:00

Rruga “Idriz Dollaku”

Sicred