KRYEFAQJA » LAJME » Nis Skënderbeu – Partizani i Beogradit
Nis Skënderbeu - Partizani i Beogradit

Nis Skënderbeu – Partizani i Beogradit

Në “Elbasan Arena” ka nisur  takimi Skënderbeu i Korçës – Partizani i Beogradit, i vlefshëm për Ligën e Europës. Formacionet janë këto:

Skënderbeu: Shehi, Mici, Jashanica, Radas, Vangjeli, Muzaka, Lilaj, Dita, Taku, Xhejms, Soue

Partizani: Stojkoviç, Tauamba, Viliçeviç, Tosiç, Jankoviç, Souma, Jevtoviç, Bilher, Miletiç, Mitroviç, N.Miletiç

Takimi po transmetohet nga rrjeti  RTSH. Por ju mund ta ndiqni edhe në www.rtsh.al dhe në telefonat e zgjuar duke kërkuar në App Store ose Play Store aplikacionin RTSH Tani. RTSH Tani ju sjell gjithë rrjetin e kanaleve televizive RTSH , TV Korça dhe RTK1 dhe RTK3.

Sicred