KRYEFAQJA » LAJME » Ngjarjet në parlament, Ruçi kërkon ndjesë
Ruçi: Jemi në provë! Duhet të sillemi si palë e denjë negociatore!

Ngjarjet në parlament, Ruçi kërkon ndjesë

Kreu i parlamentit Gramoz Ruçi ka kërkuar ndjesë për ngjarjet në seancën plenare të votimit të kryeprokurores, ndërsa premtoi vazhdimin e transparencës së parlamentit me publikun. Në pritjen e fundvitit me gazetarët, zoti Ruçi e vlerësoi si domethënës rolin e medias dhe renditi objektivat kyçe për 2018-ën.

Sicred