KRYEFAQJA » LAJME » Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe
Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe

Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj po vizion Bashkinë e Malësisë së Madhe. Ai po takohet me zyrtarët e kesaj bashkie si dhe strukturat e policisë së qarkut Shkodër. Pas këtij takimi ministri do të ketë një tjetër takim në Bashkinë e Shkodrës. Në vëmendje pritet të jetë skandali i denoncuar një ditë më parë, ku një efektiv akuzohet se ngacmoi seksualisht një të mitur. “Policia e Shtetit ka 24 orë që kërkon një denoncues për efektivin, por nuk ka një të tillë. Arrestimi i tij është bërë për të parandaluar çdo ngjarje të mëtejshme! Situata shumë shpejt do të sqarohet!” citohet të ketë thënë ministri.

Sicred