KRYEFAQJA » LAJME » Bota » “MasterChef Albania Junior” mbërrin në natën finale në RTSH 1 HD
"MasterChef Albania Junior" mbërrin në natën finale në RTSH 1 HD

“MasterChef Albania Junior” mbërrin në natën finale në RTSH 1 HD

“MasterChef Albania Junior” mbërrin sot në natën finale. Kuzhina më e famshme për momentin në Shqipëri, totalisht e ndryshuar, do të përcjellë ethet më të nxehta të garës të dy finalistëve DENISA & ROELTI. Gjatë 12 javëve ata arritën të kualifikohen garë pas gare, mes emocionesh të shumta nga 32 fëmijët e përzgjedhur me kujdes e dashuri nga e gjithë Shqipëria. “MasterChef Albania Junior” është e para garë e shefave të vegjël të kuzhinës, jo vetëm për Shqipërinë, por edhe në Ballkan. RTSH ju fton në mbrëmje në orën 20:35 të qëndroni me RTSH 1 HD për të ndjekur këtë spektakël vërtet të rrallë dhe plot emocione.

Para Mbrapa
Para Mbrapa
Sicred