KRYEFAQJA » LAJME » LSI mbedh grupin kuvendor dhe paralajmëron
LSI mbedh grupin kuvendor dhe paralajmëron

LSI mbedh grupin kuvendor dhe paralajmëron

Me moton ”Toelerancë “Zero” ndaj atyre që grabisin vendin” , Lëvizja Socialiste për Integrim, do të nisë këtë sesion të ri parlamentar. Qëndrimi i LSI-së u bë i ditur pas mbledhjes së grupit kuvendor nga kreu i saj Petrit Vasili .

Sicred