KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Lozano shënon ndaj Gjermanisë, dhe Mesika fiton pjesën e parë

Lozano shënon ndaj Gjermanisë, dhe Mesika fiton pjesën e parë

Meksika ka befasuar Gjermaninë. Sulmuesi Losano ka depertuar në zone dhe ka shënuar. Kjo mund të konsiderohet një goditje e fortë ndaj kampionëve të botës në fuqi. Pjesa e parë u mbyll 1-0 për Meksikën dhe loja e saj u konsiderua e shkëlqyer. Pjesa e dytë pritet të jetë e fortë.

Para Mbrapa
Para Mbrapa
Sicred