KRYEFAQJA » LAJME » Leskaj tërhiqet nga kandidimi për deputete

Leskaj tërhiqet nga kandidimi për deputete

Valentina Leskaj nuk do të kandidoje më si deputete për legjislaturën e ardhshme. Ajo tha se vendimi është personal dhe se në listat e deputetëve të ardhshëm PS duhet të përfshije njerëz të rinj. Leskaj përgëzoi zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikes duke e cilësuar si kandidaturën më të mirë.

Sicred