KRYEFAQJA » LAJME » Kukësi udhëheq, fitojnë Luftëtari dhe Vllaznia
Kukësi udhëheq, fitojnë Luftëtari dhe Vllaznia

Kukësi udhëheq, fitojnë Luftëtari dhe Vllaznia

JAVA 25

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
10.03.2017 Tiranë 18:00 * Tirana – Skënderbeu 2 – 2
Ede 3′ (1-0), Salihi 16′ (1-1 penallti), Hoxhallari 41′ (2-1), Salihi 59′ (2-2)
11.03.2017 Elbasan 14:00 Partizani – Flamurtari 2 – 1
Mazrekaj 5′ (1-0), Trashi 11′ (2-0 penallti), Danilo Alves 71′ (2-1)
11.03.2017 Kukës 15:00 Kukësi – Korabi 4 – 0
Pejiç 24′, Cale 42′, Dvornekoviç 59′, Pejiç 72′
12.03.2017 Shkodër 14:00 Vllaznia – Laçi 1 – 0
Bakaj 55′ (penallti)
12.03.2017 Durrës 17:00 Teuta – Luftëtari 0 – 1
Roca 21′

*RTSH

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Kukësi 25 13 12 0 32 11 19 51
2. Partizani 25 13 10 2 26 10 16 49
3. Skënderbeu 25 14 7 4 26 11 15 49
4. Luftëtari 25 8 9 8 23 29 -6 33
5. Vllaznia 25 7 10 8 20 20 0 31
6. Tirana 25 6 12 7 21 19 2 30
7. Teuta 25 7 6 12 17 23 -6 27
8. Flamurtari 25 7 7 11 26 29 -3 22
9. Laçi 25 5 7 13 11 24 -13 22
10. Korabi 25 2 6 17 9 35 -26 12

Flamurtari -6 pikë

Sicred