KRYEFAQJA » LAJME » Kukësi – Torpedo, Cungu : Shpresojmë të bëjmë mrekulli!
Kukësi - Torpedo, Cungu : Shpresojmë të bëjmë mrekulli!

Kukësi – Torpedo, Cungu : Shpresojmë të bëjmë mrekulli!

Përkundër humbjes 5-2 me Torpedon e Kutaisit, traineri i Kukësit Armando Cungu është optimist i çartur. “Mund të përmbysim çdo rezultat. Kundërshtari ka gjithashtu dobësitë e veta dhe mundësitë janë reale për ta goditur edhe këtë rival. Kështu që natyrshëm na lind e drejta legjitime që ta provojmë përmbysjen. Për këtë nuk është kurrë vonë, e njëkohësisht nuk mund të na ndalë askush ta tentojmë. Shpresojmë, pse jo ta bëjmë këtë mrekulli” tha Cungu para takimit në “Elbasan Arena”. Takimi i sotëm është e vlefshme për raundin e tretë të Europa League.

Sicred